build-man

ПРОФЕССІЙНИЙ РЕМОНТ ВІД ЗУБУДОВНИКА

Ремонт – процес дуже клопіткий і виснажливий, і, що найгірше, часто він затягується на довгі місяці. Але ж так хочеться скоріше переїхати в затишну та комфортну нову квартиру!

Щоб позбавити вас від дискомфорту і зайвого головного болю, компанія «DBN» готова взяти на себе всі роботи по ремонту у вашій квартирі. Все, що вам потрібно, – це тільки визначитися з майбутнім дизайном. На ваш вибір пропонуються кілька оригінальних і стильних рішень в різній колірній гамі, серед яких ви неодмінно знайдете варіант на свій смак.

Наші кваліфіковані фахівці виконають всі роботи в строк і з застосуванням сучасних технологій і матеріалів, які прослужать не один рік. Як при зведенні наших житлових комплексів, так і для облаштування квартир ми використовуємо тільки якісні будівельні матеріали, перевірені часом.

Якщо ви до цих пір сумніваєтеся, подумайте, скільки сил, часу і грошей ви зможете заощадити, вибравши квартиру з ремонтом від «DBN», адже в такому випадку всі необхідні матеріали закуповуються за оптовими цінами.

«DBN» дорожить своєю репутацією і робить все для того, щоб кожен його клієнт залишився задоволений покупкою. Ремонт у вашій квартирі буде готовий ще до введення будинку в експлуатацію, а вам залишиться тільки перевезти речі і почати обживати своє гніздечко.

 *Наведені ціни є орієнтовними і можуть коректуватися

 Контакти відділу ремонтів та дрібного будівництва

вул. Героїв Небесної сотні, 66
тел. +380967816088, +380931003055 – Сергій

вул. Соборна, 285а
тел. +380685536317 – Марія

вул. Чорновола, 60
тел. +30687420201 – Оксана