man at work

ПРОФЕССІЙНИЙ РЕМОНТ ВІД ЗУБУДОВНИКА

Нова квартира! Як Ви чекаєте цього моменту? Вам сняться просторі затишні кімнати, бездоганне сяйво дзеркал і світильників, ви подумки розставляєте нові меблі і навіть продумуєте меню для гостей, з якими обов’язково розділите свою радість.

Але цю радість іноді затьмарює думка про майбутній ремонт, який може затягнутися надовго. Ви наслухалися страшилок про майстрів, які зробили щось неякісно або, ще гірше, взяли передоплату і зникли. Вам не траплялися будівельники, які вміють і підлогу стелити, і сантехніку монтувати, і плитку класти, а зібрати кількох майстрів у потрібний Вам час не вдається… А самі Ви на ремонтних роботах зовсім не розумієтеся…

Але це не проблема! Компанія «DBN» готова взяти на себе всі ремонтні клопоти, а Ваша справа – разом з дизайнером обговорити всі деталі вашого майбутнього помешкання. Ми запропонуємо Вам варіанти інтер’єрів у різних кольорових гамах, якщо Ви ще не визначилися з дизайном нової квартири.

Замовивши квартиру одразу з ремонтом, Ви позбудетеся «головного болю» і заощадите чимало часу. І не думайте, що ремонт від «DBN» буде набагато дорожчим, ніж робота окремих майстрів, адже всі матеріали в такому разі Ви оплатите за гуртовими, а не за роздрібними цінами! Для ремонтних робіт ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісні матеріали, надійність яких перевірена часом і нашими фахівцями.

Словом, Ви отримаєте ключі від уже відремонтованої квартири з омріяним дизайном і Вам залишиться тільки привезти свої речі і запросити гостей на новосілля.

Нехай вам буде тепло і затишно у Вашій новій оселі!

 *Наведені ціни є орієнтовними і можуть коректуватися

 Контакти відділу ремонтів та дрібного будівництва

remont@dbn.org.ua

вул. Героїв Небесної сотні, 66
тел. +380967816088, +380931003055 – Сергій

вул. Соборна, 285а
тел. +380685536317 – Марія

вул. Чорновола, 60
тел. +30687420201 – Оксана