DBN

У СВОЇЙ РОБОТІ МИ ОПИРАЄМОСЯ НА ТРИ КИТА:

Якість

Всі проекти «DBN» – це поєднання інноваційних технологій та надійних будматеріалів. Ми будуємо для людей, а тому знаємо, наскільки важливо забезпечити безпеку будівельного процесу.

Демократична цінова політика

Ми будуємо житло європейської якості за доступними цінами без шкоди для якості.

Надійність

Ми контролюємо весь процес будівництва: від закладки фундаменту до видачі ключів безпосередньо майбутньому мешканцеві.

ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

ПРОЕКТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ ЖИТЛОВОГО ТА КОМЕРЦІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Ми впевнені у своїй ресурсній базі, тому надаємо весь спектр послуг в сфері житлового будівництва. Ми по-справжньому пишаємося кожним проектом, який завжди завершуємо в термін і в рамках бюджету. Наполеглива праця і робота над собою дозволили налагодити нам оперативну схему роботи.

ВЕСЬ ЦИКЛ БУДІВНИЦТВА ОБ'ЄКТІВ ЖИТЛОВОГО ТА КОМЕРЦІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Ми забезпечуємо проектування і комплектацію об’єкта усіма матеріальними ресурсами. «DBN» також виступає в ролі інвестора, замовника і генпідрядника. Багатофункціональність – запорука нашого успіху.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ (ПРИВАТНИЙ ЖЕК)

В більшості випадків житлово-експлуатаційні контори не в змозі належно підтримувати свої будинки. Мешканцям нових будинків пощастило, інколи їм на допомогу приходить забудовник, який створюєвласний ЖЕК.

НАШІ МОЖЛИВОСТІ

Досвідчені кадри

Постійне підвищення професійного та кваліфікованого рівня. Залучення кожного працівника в досягнення цілей та міссії компанії.

Матеріальні ресурси

Свій автопарк, управління механізації, ресурсна база та кращі робочі кадри дозволяють нам оперативно вести весь цикл будівельного процесу.

Проектний відділ

Над кожним об’єктом працює ціла команда інженерів. Кожен проект створений з точки зору оптимальних технологічних та енергозберігаючих рішень. Ми обмірковуємо  кожну деталь, піклуючись про майбутнє мешканців.

Сталий розвиток

Ми не тільки дивимося в майбутнє, а й турбуємося про сьогодення. Тому житлові комплекси від «DBN» – це завжди надійна інвестиція.

ПАРТНЕРИ

ФОРМА ЗВ'ЯЗКУ

ЗАДАЙТЕ СВОЇ ПИТАННЯ І МИ БУДЕМО РАДІ НА НИХ ВІДПОВІСТИ
null


+38 (097) 555 68 68
+38 (066) 648 16 64
+38 (097) 730 88 48

null

infо@dbn.org.ua

null

Рівне вул. Чорновола, 60

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *