Компанія «DBN» почала свою історію чотири роки тому. За цей термін нам вдалося створити міцну систему взаємодії з клієнтами. Вона заснована на трьох простих пунктах: якість, надійність, доступні ціни. Ми зводимо чотири житлових об’єкти і плануємо розпочати ще два в 2017 році. «DBN» будує для людей, саме тому при демократичній ціновій політиці, ми нітрохи не поступаємося в якості своїм конкурентам.

«DBN» – це компанія, яка ось уже три роки дарує мешканцям Рівного надійні і доступні житлові комплекси. Вся діяльність компанії сертифікована, а це значить, що будівництво супроводжується контролем на кожному етапі. Ми забезпечуємо усі будівельні об’єкти власними кадрами: від інженерів до виконробів.

Ми будуємо будинки, в яких хочеться жити. Наша головна стратегія – відповідальність за кожен крок.

Перші роки своєї роботи ми активно формували колектив, який і забезпечив нам лідерське становище на ринку. Адже, як відомо – саме люди формують будь-який бізнес. Ми впевнені в своїх кадрах і готові зробити новий крок на вищий щабель.

На даний момент наш проектний відділ представляють кращі інженери, що знаходять універсальні технічні рішення для будь-якого житлового комплексу. Ми продумуємо кожну деталь для вашого комфорту і безпеки.

Ми маємо власну виробничу базу, що дозволяє нам самостійно забезпечувати увесь будівельний процес: свої крани, будматеріали, автопарк, екскаваторна техніка і ремонтна база.

ЦІЛІ

Розвивати технологічну і ресурсну базу

В основі всього - інтерес майбутніх мешканців, тому ми будуємо для людей

Стати найбільшим забудовником в Україні, що надає європейське житло за українськими цінами

ФОРМА ЗВ'ЯЗКУ

ЗАДАЙТЕ СВОЇ ПИТАННЯ І МИ БУДЕМО РАДІ НА НИХ ВІДПОВІСТИ
null

+38 (098) 556 07 27
+38 (066) 648 16 64
+38 (097) 730 88 48

null

infо@dbn.org.ua

null

Рівне вул. Чорновола, 60

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *