credit_banner
ans_credit
credit_icon

Основні принципи кредитування

  1. Під кредитуванням мається на увазі надання розсрочки платежу за придбання квартири в одному з житлових комплексів компанії ДБН.
  2. Строк кредитування від 1 до 5 років та визначаєтся на розсуд позичальника. Максимальний строк кредитування конкретного клієнта визначаєтся на основі його кредитного рейтингу.
  3. Відсоткова ставка кредитування варіюється від 17 до 25 % річних та залежить від строку кредитування та кредитного рейтингу позичальника.
  4. Присвоєння кредитного рейтингу відбувається за результатами перевірки інформації, що надає позичальник у складі заявки на кредитування. Присвоєння кредитного рейтингу здійснює кредитний комітет.
  5. При підписанні договору клієнт сплачує перший внесок у розмірі 30%. Усі інші платежі проводяться щомісячно та визначаються в умовах договору (фіксовані суми).
  6. Клієнт може достроково погасити свої забов’язання отримавши при цьому дисконт в 10% від загальної суми договору.
  7. Штрафні санкції до клієнта не застосовуються. Ціна договору незмінна та не залежить від валютних коливань
  8. У разі, якщо клієнт не здійснює оплату протягом двох місяців, кредитор має право в односторонньому порядку розірвати договір, повернувши клієнту 50% від суми, що була внесена ним за весь період дії договору.
  9. Розірвання договору з ініціативи клієнта не допускається.

Детальна інформація за телефоном

+38 (098) 382-31-32

umovu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *